Asystent Administracyjny

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z zakresem obowiązków Wirtualnej Sekretarki
w poszczególnych Pakietach.

Asystent Administracyjny

Asystent Administracyjny służy Ci pomocą w każdym aspekcie. W tym Pakiecie, Twój Asystent Administracyjny odbierze każde połączenie telefoniczne skierowane do Ciebie i przekaże uzgodnione wcześniej informacje, przyjmie skierowaną do Ciebie korespondencję pocztową, zeskanuje ją i odeśle do Ciebie oryginały.

Asystent Administracyjny pomoże Ci w pracy, na którą zwykle nie masz czasu: szybko i sprawnie napisze odpowiednie pismo do Klienta, zredaguje wiadomość dla Kontrahenta, wypełni dokumenty do urzędu. Co więcej Asystent przepisze dla Ciebie Twoje notatki, przeniesie Twoje przemyślenia na papier bądź przełoży schematy na wersje elektroniczną. Wszystko sprawnie, szybko i wedle Twoich wytycznych – z największą starannością i dokładnością.

Internet kryje w sobie prawdziwą kopalnię wiedzy. Chcesz być zawsze o krok od konkurencji? Twój Asystent Administracyjny przeszuka dla Ciebie czeluści sieci i stworzy pełen kompleksowy i dokładny raport dotyczący wybranych przez Ciebie aspektów. Może być to informacja o produkcie, konkurującej z Twoją firmą spółce, lub usłudze. Jeśli zaczniesz poszukiwać nowego wyposażenia dla swojego biura, zapragniesz zakupić wartościowy sprzęt dla swojej firmy, a nie będziesz mógł zdecydować, które rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze, Twój Asystent Administracyjny przygotuje dokładne zestawienie ofert. Dzięki temu szybko i sprawnie będziesz mógł porównać najatrakcyjniejsze propozycje i wybrać coś w sam raz dla Twojego biznesu.

Asystent Administracyjny dopilnuje by umowy lub polisy przez Ciebie zawarte zawsze kończyły się terminowo lub były przedłużane, zgodnie z Twoją dyspozycją.

Jedziesz w delegacje? Masz ważne spotkanie z Kontrahentami w winnym mieście bądź nawet kraju? Twój Asystent Administracyjny zadba o to, byś był pełen sił i zarezerwuje Ci miejsce w hotelu bądź dowolnie wybranym przez Ciebie obiekcie noclegowym. Dzięki temu będziesz miał pewność, że noc spędzisz w przyjemnych i ciepłych warunkach. Asystent Administracyjny zarezerwuje sale konferencyjne, powierzchnie biurowe, sale szkoleniowe oraz sale bankietowe. Dzięki temu będziesz miał pewność, że spotkanie biznesowe przebiegnie w profesjonalnych warunkach z uwzględnieniem wysokiego standardu.

Poza tym, Twój Asystent Administracyjny dopilnuje, byś nigdy nie zapomniał o ważnym spotkaniu z Kontrahentem, obiedzie z Akcjonariuszami, wizycie Inspektorów etc. Zanotuje każdą istotną informację i w odpowiednim momencie zawiadomi Cię o niej. Dzięki temu zawsze będziesz na bieżąco, a dodatkowo nie będziesz musiał martwić się prowadzeniem kalendarza.

Na Twoje zlecenie Asystent Administracyjny zarejestruje także Twój samochód w Urzędzie Miasta.

Asystent Administracyjny zajmie się także Twoimi obowiązkami związanymi z prowadzeniem księgowości firmy. Sprawy, które do tej pory przyprawiały Cię o ból głowy, staną się proste, łatwe i przyjemne! Asystent przygotuje dostarczone przez Ciebie dokumenty i przekaże je do księgowości, wystawi dla Ciebie noty korygujące do faktur, poprowadzi miesięczne raporty kasowe i bankowe. Na Twoje życzenie Asystent wyceni także wartość Twojego magazynu oraz sporządzi remanent.